Логотип
 ПРОМЫШЛЕННЫЕ
     ИЗМЕРЕНИЯ
         КОНТРОЛЬ
             АВТОМАТИЗАЦИЯ
                  ДИАГНОСТИКА
информационно-технический журнал
Уроки по LabVIEW Публикация на интернет-портале Рекламна на сайте Заказать CD
  Разделы сайта
  Обратная связь
  Наши партнеры


Современные учебные заведения - 2014 КИП, ЭЛЕКТРОНИКА. ИНФОРМАТИКА. СВЯЗЬ, ЭНЕРГЕТИКА. ЭЛЕКТРОТЕХНИКА. ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ
ЭНЕРГЕТИКА В ПРОМЫШЛЕННОСТИ УКРАИНЫ 2014
ЭНЕРГЕТИКА В ПРОМЫШЛЕННОСТИ УКРАИНЫ 2014
XIII МЕЖДУНАРОДНЫЙ ПРОМЫШЛЕННЫЙ ФОРУМ - 2014
18 - 21 ноября 2014
Газета "Електротема"
Новости от 17,03,08

  "Електрика - 2008": підсумки

  5-7 березня 2008 року у Львові відбулася четверта спеціалізована виставка "Електрика".

 • Організатор виставки – Агентство маркетингу та розвитку. Партнер виставки – ТМ ELECTRUM, генеральний спонсор – компанія Lapp Ukraine, спонсор виставки – українська ТМ „АсКо-УкрЕМ”.

 • Цьогорічна „Електрика” об’єднала 142 компанії-учасниці (торік – 114), які мали змогу представити електротехнічні новинки, поділитися успіхами чи нагадати про стабільний розвиток на галузевому ринку України.

 • За словами організатора виставки Тараса Ващука, директора „Агентства маркетингу та розвитку”, цьогоріч особливу увагу було приділено енергозбереженню, автоматизації виробничих процесів та освітленню. Енергоощадність та енергоефективність – ключові моменти, які об’єднують нині споживача з виробником, та дають можливість виробникові за презентувати ефективність та нові можливості своєї діяльності.

 • Експозицію відвідало 6 тис. відвідувачів. Серед них – 62% фахівців, 26% - керівників підприємств, 9% - студентів та 3% інші відвідувачі зі всієї України та Польщі.

 • Серед компаній, які взяли участь у роботі виставки такі, як RMT (Чеська республіка), INDEL(Польща), Honeywell, Електроград, Емерсон Просес Менеджмент АГ, ГК Елотек, Метра Україна, Таврида Електрик Україна, Укрелектрокомплект, СВ Альтера, ІЕК Україна, Харків-Прилад, Мікрол, ІНПУК, КВК-Електро, СКАТ, Укртехприлад, Е-Некст, Електромайстер, Українська кабельна компанія, Елтехкомп та інші.

 • Враження учасників „Електрики–2008”, представників провідних компаній:

 • Олександр Квартюк, компанія Lapp Ukraine
  – Компанія Lapp Ukraine вже четвертий рік поспіль бере активну участь у виставці „Електрика”. Компанія Lapp Ukraine, що є представником компанії LAPP-Group, запропонувала на цій виставці найсучасніші кабельні технології, які нині широко використовуються у автоматизації технологічних процесів виробництва. Окрім кабельної продукції, компанія Lapp Ukraine пропонує усі необхідні елементи для монтажу кабелю: інструмент для оброблення кабелю, силові роз’єми тощо.

 • Оксана Колодій, керівник відділу маркетингу та реклами компанії „АСКО-УкрЕМ”.
  – Електротехнічний ринок вже практично сформувався, сформувалась і лояльність до певних торгових марок. На ринку нині виживають не той хто запропонує найменшу ціну, а той хто запропонує інноваційну за технічними і експлуатаційними характеристиками продукцію. За таким принципом працюємо й ми. І якщо продукція представлена на ринку під відомим брендом – то це подвійний успіх.

 • Під час виставки було проведено низку спеціалізованих семінарів на теми: освітлювальних приладів, сучасної пускорегулювальної апаратури, автоматизації режимів роботи повітряних ліній електропередач тощо.

 • Наступна п’ята спеціалізована виставка „Електрика-2009” відбудеться з 4 по 6 березня 2009 року.

  „Агентство маркетингу та розвитку” висловлює подяку всім компаніям , хто долучився до організації виставки та висвітленням події у ЗМІ!

 • Пост-реліз Агентство Маркетингу та Розвитку, м. Львiв
  © 2003 «ПиКАД: ПРОМЫШЛЕННЫЕ ИЗМЕРЕНИЯ КОНТРОЛЬ АВТОМАТИЗАЦИЯ ДИАГНОСТИКА»
Учредитель и издатель: ООО"ХОЛИТ Дейта Системс", Регистрация: КВ №6880 от 21,01,2003г

                                                                  Украинский портАл Rambler's Top100 META-Ukraine Content.Mail.Ru